Dowcipy

Młynek
Posty: 3692
Rejestracja: 19 kwie 2016, 6:10

Dowcipy

Post autor: Młynek » 21 kwie 2016, 7:33

Pewna pani wybierała się samolotem w odwiedziny do córki.
Będąc już na lotnisku w kolejce do kontroli ustawiła się tuż za księdzem.
- Ojcze... - zwróciła się do niego szeptem przed samą kontrolą - miałabym prośbę...
- Tak droga pani? - zachęcił ją ojczulek.
- Kupiłam dla mojej córki jedną z tych najnowszych golarek dla kobiet.
Ksiądz rozumie, u nich to majątek kosztuje. Przy tych zaostrzonych przepisach znajdą to na sto procent przy mnie i zarekwirują. Nooo więc, jakby ksiądz był taki miły i schował ten drobiazg pod sutanną, to na pewno nie będą tam u księdza sprawdzać.
- Oczywiście pomogę pani - zadeklarował się ksiądz - ale uprzedzam, że w moim fachu wielu rzeczy mi nie wolno, na przykład nie wypada mi kłamać.
- Jakoś to będzie - stwierdziła optymistycznie kobieta.
Podczas kontroli spytano księdza, czy ma przy sobie coś zabronionego. Po chwili zastanowienia odpowiedział on spokojnie:
- Od głowy do pasa nie mam przy sobie nic niebezpiecznego...
- A od pasa w dół? - spytał zdziwiony urzędnik celny.
- A tam, mam faktycznie coś specjalnego. Ale tylko dla pań. Przyznam się panu, że jeszcze nieużywane. Przepuścili go rechocząc.

-----------------------------------------------------------------------------------

Zakonnica ucząca dzieci w szkole religii zadała im pytanie: "Kiedy człowiek umiera i idzie do nieba, to która część ciała idzie najpierw?"
Mała Ania podnosi rękę i mówi:
- Wydaję mi się, że to będą ręce.
- Dlaczego uważasz, że to są ręce - docieka zakonnica.
- No bo jak człowiek się modli to trzyma ręce złączone i wyciągnięte przed sobą i Pan Bóg bierze tak te ręce i dlatego uważam, że to ręce idą pierwsze.
- Wspaniała odpowiedź - chwali ją zakonnica.
W tym momencie zgłasza się mały Jasio.
- Siostro wydaje mi się, że to będą nogi.
Zakonnica spojrzała na Jasia z najdziwniejszym wyrazem twarzy jaki umiała zrobić i pyta:
- Jasiu powiedz nam dlaczego tak uważasz.
- Bo ostatnio jak wszedłem do sypialni rodziców w nocy, mama miała nogi w górze i krzyczała "Boże, dochodzę!", i gdyby tata jej nie przyszpilił, to byśmy ją stracili, biedaczkę.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Obiad w domu dla zakonnic (plebani, czy jak mu tam): - Siostry, dziś na obiad marchewka! - Hurra! - Ale pokrojona! - Eeeee...

---------------------------------------------------------------------------------------------

Przed bramą nieba staje ksiądz i kierowca autobusu. święty Piotr mówi: - Ty kierowco do nieba, a ty księże do czyśćca. - Ale czemu tak? - pyta ksiądz. - Bo widzisz, jak ty prawiłeś kazania to wszyscy spali, a gdy on prowadził autobus to wszyscy się modlili.

---------------------------------------------------------------------------------------------

Przychodzi facet do lekarza i mówi: - Panie doktorze, nie piję, nie palę, nie używam; czy w związku z tym będę dłużej żył? - Teoretycznie - tak, ale po co?!

----------------------------------------------------------------------------------------------

Przychodzi facet do lekarza i mówi: - Panie doktorze, wątroba mnie boli. - A czy pije pan wódkę? - pyta lekarz. - Piję, piję panie doktorze, ale mi nie pomaga...

----------------------------------------------------------------------------------------------

Zebrał wódz indiański "Siedzący Pies" całe swoje plemię na naradę wojenną:
- Czerwonoskórzy! Jesteśmy wielkim narodem?
- Taaaaak!
- To dlaczego nie mamy własnej rakiety z ładunkiem nuklearnym?
- Taaaa... Zbudujemy? Huurraaa!!!
Ścięli tomahawkami największą sekwoję w okolicy, wydrążyli ją w trudzie i znoju, według starej, indiańskiej recepty wyprodukowali proch, napchali do wydrążonego pnia, zapletli linę z lian i jako lont wyprowadzili na zewnątrz rakiety.
- Gdzie ją wystrzelimy?
- Na Erewań!
- A dlaczego na Erewań?
- Innych miast nie znamy...
Napisali na rakiecie "Na Erewań", zbili się w gromadę i podpalili lont. Jak nie pierd***ęło!!! Prawdziwy Armagedon! Dym, swąd, wszystkich rozrzuciło w promieniu kilkunastu metrów... Wódz bez nogi, bez ręki otrzepuje się z kurzu i mówi:
- Ja pierd*lę!!! Wyobrażacie sobie, co się dzieje w Erewaniu???

------------------------------------------------------------------------------------------------

Na terytorium Indian położono drogę żelazną. Wódz postanowił osobiście powitać pierwszy przyjeżdżający pociąg. Stanął na torach podniósł rękę w geście powitania a lokomotywa... nawet nie zwolniła i przejechała po nim jak po łysej kobyle. Ciężko ranny wódz odzyskuje przytomność w swoim tipi, gdy nagle słyszy zza ściany narastający gwizd. Zrywa się na równe nogi, wyskakuje na zewnątrz, patrzy a tu czajnik z gwizdkiem. Zrzuca go na ziemię, kopie, depcze, wali toporkiem. Żona wypada za nim wołając:
- Uspokój się, co robisz???
A wódz na to:
- Zabić gnidę póki mały!!!

-------------------------------------------------------------------------------------------------
22LR, 9X18, 9X19, 38/357 Magnum, 22Hornet, 223Rem, 308 Win, 12/76

Awatar użytkownika
Michaus
Posty: 23
Rejestracja: 20 kwie 2016, 10:11

Re: Dowcipy

Post autor: Michaus » 21 kwie 2016, 12:01

"Pijcie piwo! Picie piwa zapobiega rozlaniu się piwa na laptopa!"

Młynek
Posty: 3692
Rejestracja: 19 kwie 2016, 6:10

Re: Dowcipy

Post autor: Młynek » 23 kwie 2016, 12:22

Młody wędkarz nagabując starszego kolegę, który raz za razem wyciągał rybę z wody, zadał pytanie jakiej on używa przynęty dostał odpowiedź, maść na trypla. Gdy w aptece podano mu jedno opakowania poprosił o więcej. zapytane po co mu tyle tego odpowiedział: Mam pewne miejsce, na pewno złapię.
22LR, 9X18, 9X19, 38/357 Magnum, 22Hornet, 223Rem, 308 Win, 12/76

Młynek
Posty: 3692
Rejestracja: 19 kwie 2016, 6:10

Re: Dowcipy

Post autor: Młynek » 26 kwie 2016, 7:21

Obrazek

Rudy kocur z trudem przebijający się przez zaspy, z wysiłkiem odrywając swoją zmrożoną męskość od lodu krzyczy na całe gardło:
- No i kurwa gdzie?! Pytam was - gdzie jest ta pierdolona wiosna do kurwy nędzy? Co za pojebany kraj?! Gdzie dziewczyny, przebiśniegi, świergolenie skowronków?! Choćby ćwierkanie wróbli, choćby krakanie wron - gdzie to kurwa wszystko jest?! A odwilż kiedy wreszcie przyjdzie? Śnieg z nieba napierdala jakby ich tam w górze pojebało... Niby ponoć wiosna już jest, kurwa - łgarstwo i oszustwo na każdym kroku, kurwa ...
A ludzie słysząc kocie krzyki uśmiechają się do siebie i mówią łagodnie:
- Słyszysz jak się drze? Wiosna idzie... Kotów nie oszukasz...
22LR, 9X18, 9X19, 38/357 Magnum, 22Hornet, 223Rem, 308 Win, 12/76

Awatar użytkownika
Michaus
Posty: 23
Rejestracja: 20 kwie 2016, 10:11

Re: Dowcipy

Post autor: Michaus » 27 kwie 2016, 10:46

Obrazek
"Pijcie piwo! Picie piwa zapobiega rozlaniu się piwa na laptopa!"

Młynek
Posty: 3692
Rejestracja: 19 kwie 2016, 6:10

Re: Dowcipy

Post autor: Młynek » 04 maja 2016, 18:47

Wokół samicy pływa wieloryb i narzeka:
- Dziesiątki organizacji ekologicznych, setki aktywistów, tysiące polityków i naukowców, dziesiątki tysięcy ludzi na manifestacjach, rządy w tylu krajach robią wszystko, by zachować nasz gatunek, a ciebie boli głowa...

-----------------------------------------------------------------

Żona w drzwiach:
- Jadę do matki na kilka dni. Będziesz grzeczny, nie będziesz rozrabiał?
- Spokojnie - już mam rozrobione...

----------------------------------------------------------------

Stajnia Ferrari zwolniła całą załogę boksu. Decyzję podjęto po przejrzeniu dokumentacji dotyczącej grupy młodych, bezrobotnych Polaków z Berlina, którzy byli w stanie w ciągu czterech sekund odkręcić wszystkie koła od samochodu, nie dysponując przy tym żadnymi potrzebnymi narzędziami.
Team Ferrari uznał to za mistrzowskie osiągnięcie, jako że w dzisiejszych czasach o zwycięstwie lub przegranej w wyścigach Formuły 1 nierzadko decyduje czas pobytu w boksie i zaproponował im pracę. Projekt jednak zakończono równie szybko, jak go rozpoczęto: młodzi mechanicy co prawda zmienili wszystkie koła w ciągu czterech sekund, ale równocześnie kompletnie przelakierowali bolid, przebili numery silnika i sprzedali teamowi McLarena...

----------------------------------------------------------------
22LR, 9X18, 9X19, 38/357 Magnum, 22Hornet, 223Rem, 308 Win, 12/76

Młynek
Posty: 3692
Rejestracja: 19 kwie 2016, 6:10

Re: Dowcipy

Post autor: Młynek » 10 maja 2016, 6:29

Obrazek

Obrazek

Obrazek
22LR, 9X18, 9X19, 38/357 Magnum, 22Hornet, 223Rem, 308 Win, 12/76

czesio
Posty: 1401
Rejestracja: 18 kwie 2016, 20:17

Re: Dowcipy

Post autor: czesio » 10 maja 2016, 11:00

Siostra strzeliła na pewno z H&K SFP9 :lol:

Młynek
Posty: 3692
Rejestracja: 19 kwie 2016, 6:10

Re: Dowcipy

Post autor: Młynek » 13 maja 2016, 12:25

22LR, 9X18, 9X19, 38/357 Magnum, 22Hornet, 223Rem, 308 Win, 12/76

PawełW
Posty: 4
Rejestracja: 17 maja 2016, 13:35

Re: Dowcipy

Post autor: PawełW » 18 maja 2016, 4:19

Nie ma tego złego co by nie wyszło na dobre:

Obrazek

ODPOWIEDZ