Strzelnica COLT

Informacje o zawodach i imprezach strzeleckich
czesio
Posty: 1401
Rejestracja: 18 kwie 2016, 20:17

Strzelnica COLT

Post autor: czesio » 07 lut 2017, 21:36

Wróciłem dzisiaj późno z roboty (Jarku dlatego nie pojechałem już do Ciebie) i postanowiłem sprawdzić, jak wieczorem funkcjonuje strzelnica.
Jak na obecną chwilę, to lepiej niż w Ozorkowie, bo pod dachem i z opieką trenerską Adama (kilka wskazówek, już otrzymałem) :D
Zimno jest, ale na łeb nie leci i nie wieje :D
BEZPIECZEŃSTWO jest priorytetem, ale bez przesady, trzeba mieć pewne odruchy i będzie OK, lecz to tylko dobrze wpłynie na nasze zachowania. Ogólnie luz i strzelamy ile chcemy i co chcemy nawet dynamikę, ale pod opieką fachowca i z natychmiastowymi sugestiami co i jak robić ;)
Osobiście tego właśnie potrzebowałem od klubu. Myślę, że z czasem, jak będzie większe obłożenie strzelnicy będzie z kontaktem bezpośrednim gorzej, ale jak na razie trzeba wykorzystać zapał i wiedzę Adama do własnej nauki. Ma chłopak wiedzę i umijejętności. Pogadaliśmy sobie o tym i o owym i paru ciekawostek się dowiedziałem. Tak przy okazji ktoś od niego z klubu elaboruje i można ewentualnie ich wiedzę wykorzystać :roll:

czesio
Posty: 1401
Rejestracja: 18 kwie 2016, 20:17

Re: Strzelnica COLT

Post autor: czesio » 08 lut 2017, 21:13

Dzisiaj byliśmy na strzelanku z Młynkiem i strzelających było dwóch, czyli my :D
Atmosfera oczywiście luźna, Adam z kolegą montowali ladę i coś tam jeszcze, ale oczywiście obserwował nas dyskretnie co i jak czynimy :P
Poprosiłem o wskazówki dla Jarka i poobserwował, podpowiedział, wytłumaczył co i jak ma zmienić i efekt z czarnego nie wychodził a były też 10 i 9 :roll:
O ile u Młynka takie rzeczy się zdarzały o tyle u mnie skupienie, to zawsze była cała tarcza :lol:
A teraz po wczorajszych uwagach skupienie, to już całkiem zacny mały obszar. Powiedzmy czarne pole z jakimś jednym, czy dwoma odskokami, lecz przesunięte na godzinę 10 w polach punktowych 3-5.
Adam myśli, zastanawia się, podpowiada i nadal nic strzelam w to samo miejsce :cry:
Dobra postanawia, że zmieniam CZ-et P9 moją na jego P9 i strzelane, lecz walę ponownie w to samo miejsce.
Ja pytam i proszę by coś podpowiedział, a on myśli kombinuje co tu zrobić i podpowiada :)
Nie strzelaj opuszkiem palca według wszelkich prawideł, tyko pierwszym zgięciem, tak abym czuł język spustowy wyraźnie w zgięciu i strzelam.
Adam podgląda efekty (ostatnie pięć naboi) i słyszę po każdym strzale... 9, 9, 10, 9, dwa razy odpuszczam strzał i w końcu w tej ekscytacji strzelam chyba 8.
Banan na twarzy i jutro jeśli będę na strzelnicy ma u mnie piwo za pomoc, a jeśli będę powtarzał dzisiejsze skupienie i będę strzelał a takimi efektami jak dziś, to ma u mnie flaszkę :D
Zapomniałem jeszcze o jednej zmianie, a mianowicie wymógł na mnie bym strzelał z jednej reki i ... będę strzelał z jednej ręki 8-)

PS. Nie dziwię się, że był trenerem kadry Polski i Hiszpanii 8-)
Jeszcze jedno giwery kupione i na dobrą sprawę nie trafione :(
Bo SFP z którą, jak pisałem nie mogę się dopasować jest nie dla mojej łapy za mała rękojeść, a P09 na siłę może być, ale mam zobaczyć jeszcze gumową nakładkę na rękojeść.

Awatar użytkownika
SlaweQ
Posty: 1835
Rejestracja: 18 kwie 2016, 21:13

Re: Strzelnica COLT

Post autor: SlaweQ » 09 lut 2017, 6:50

No to tylko się cieszyć z postępów koledzy :D

To strzelanie z jednej ręki to z 9-ki czy z bocznego ??

Dzisiaj powinienem również ja zawitać, jesteśmy umówieni z Młynkiem, także zobaczę jakie ja wskazówki dostanę :roll:
Margolin, Radomka, FAS, Rossi, XDM, Bock, Remik, P07, AR, RAK, Ruger, AKSA, FAS, ...

czesio
Posty: 1401
Rejestracja: 18 kwie 2016, 20:17

Re: Strzelnica COLT

Post autor: czesio » 09 lut 2017, 7:37

Z 9-tki Sławku :D przekonał mnie, że celniej będzie z jednej, a szybciej z dwóch, ale to już osobna sprawa ;)

Co ciekawe, to moc uchwytu (z jaką siłą trzymasz bron w ręce) :P

Na dobrą sprawę, to chcę powtarzalności w oddawaniu strzałów (takiej swobody i pewności kiedy tego strzału nie oddać mimo rozpoczętego procesu namierzania - to ważne, kiedy mimo już prawie strzału - powinniśmy zrezygnować z oddania tego strzału), a dopiero później wyników (tyle tylko, że to chyba idzie w parze) 8-)

W zależności od chęci poznania świata przez ALEKSANDRA, dziś przybędę lub nie :roll:

Młynek
Posty: 3692
Rejestracja: 19 kwie 2016, 6:10

Re: Strzelnica COLT

Post autor: Młynek » 09 lut 2017, 8:46

O której jedziemy ?
Ja mogę wystartować przed 18, po Sławka i Czesie ;)
22LR, 9X18, 9X19, 38/357 Magnum, 22Hornet, 223Rem, 308 Win, 12/76

Awatar użytkownika
SlaweQ
Posty: 1835
Rejestracja: 18 kwie 2016, 21:13

Re: Strzelnica COLT

Post autor: SlaweQ » 09 lut 2017, 9:01

To naszykuję się na 18-tą.
Zabieram oba pistolety i ciepłe ciuchy na grzbiet.
Margolin, Radomka, FAS, Rossi, XDM, Bock, Remik, P07, AR, RAK, Ruger, AKSA, FAS, ...

czesio
Posty: 1401
Rejestracja: 18 kwie 2016, 20:17

Re: Strzelnica COLT

Post autor: czesio » 09 lut 2017, 11:30

Olek gra w 'Magicznych wojowników' i dopóki nie dokończy gry nie wyłazi, czyli jadę strzelać 10-tki z Wami :lol:

Biorę CZ-ete i 50 S&B oraz elaborowane na których mieliśmy ze Sławkiem najlepsze skupienie, lecz strzele z nich, jeżeli będę miał taką jak wczoraj powtarzalność wyników na fabrycznej ;)

Zenek
Posty: 1301
Rejestracja: 12 maja 2016, 19:24

Re: Strzelnica COLT

Post autor: Zenek » 09 lut 2017, 15:38

Dajcie dokładny adres i tel
Shadow, CZP10F, Luger P08, TT Radom, S&W 38 spec, Bocek iż 27, Uzkon ZK10, 2xSzwedy, Tikka 223 REM Sporter, Stag, Mauser, Fair Bock,Mosin Buss lub jak kto woli obecnie BUOS, CZ457 Iż 27 sporting. I kupa prochu.

Zenek
Posty: 1301
Rejestracja: 12 maja 2016, 19:24

Re: Strzelnica COLT

Post autor: Zenek » 13 lut 2017, 8:05

Kiedy jedziemy znowu, może jak się ocieplić?
Shadow, CZP10F, Luger P08, TT Radom, S&W 38 spec, Bocek iż 27, Uzkon ZK10, 2xSzwedy, Tikka 223 REM Sporter, Stag, Mauser, Fair Bock,Mosin Buss lub jak kto woli obecnie BUOS, CZ457 Iż 27 sporting. I kupa prochu.

Awatar użytkownika
SlaweQ
Posty: 1835
Rejestracja: 18 kwie 2016, 21:13

Re: Strzelnica COLT

Post autor: SlaweQ » 13 lut 2017, 8:22

Plan jest taki, żeby w środę nawiedzić strzelnicę.
Margolin, Radomka, FAS, Rossi, XDM, Bock, Remik, P07, AR, RAK, Ruger, AKSA, FAS, ...

ODPOWIEDZ