AF Strike One Speed 9x19

czesio
Posty: 1401
Rejestracja: 18 kwie 2016, 20:17

AF Strike One Speed 9x19

Post autor: czesio » 27 kwie 2019, 20:44

Arsenal Firearms Strike One Speed

Pistolet otrzymujemy w takim oto kuferku z Logo producenta.


Obrazek

Obrazek


Logo pojawia się na magazynkach i broni w kilku miejscach


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Zawartość to giwera, 2x magazynek (17-sto nabojowy i tyle bez problemu wchodzi)


Obrazek


oliwiarka, obustronny zwalniacz magazynka, klucze do regulacji muszki/szczerbinki, swego rodzaju przybory do czyszczenia


Obrazek

Obrazek

Obrazek


dodatkowo instrukcja wymiany i regulacji obustronnego/pojedynczego zwalniacza magazynka

Obrazek


oraz instrukcja obsługi, rozkładania/składania pistoletu do czyszczenia wraz ze schematem jego budowy.


Obrazek

Obrazek


Pistolet spasowany jest precyzyjnie, nie ma luzów, klekotania powiedziałbym nawet za bardzo dokładnie ;)

Bebechy wyglądają jak poniżej:


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


a oto sławetny ruchomy rygiel:


Obrazek

Obrazek


wyraźne obniżenie wagi zamka


Obrazek


język spustowy szeroki z wytłoczeniami/karbowaniami (osobiście mnie odpowiada)


Obrazek


zbijak i mechanizm spustowy


Obrazek

Obrazek


szczerbinka regulowana w pełni, muszka regulowana, światłowodowa, dobrze widoczna, wskaźnik napięcia iglicy


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Pierwsze wrażenia... kurcze zacina się :evil:
Zastanowienie, panika i ... przemyślenia: amunicja elaborowana za słaba, mechanizmy spasowane (na początku trzeba użyć troszkę siły by przeładować broń) nie wyrobione, czyli będzie ciężej pracował.
Strzelone kilka magazynków na elaborowanej 9-tce (BN podobne zachowanie) i ilość zacięć spada do trzech na 6-ść pełnych magazynków.
Sprawdzę jeszcze na fabrycznej amunicji i zobaczymy.
Adam miał na początku podobne objawy.
Język spustowy mnie odpowiada, ale oczywiście mechanizm do polerki, bo nierówno chodzi/trze i do ustawienia (Sławku znowu się uśmiecham z prośbą).
Odczucia strzału/podrzutu pozytywne, długa linia celownicza, rękojeść przesunięta do przodu duża (dla mojej łapy).

ODPOWIEDZ